Perfect VIP

Oferta

Catering jaki oferuje Państwu agencja Perfect VIP wyróżnia się wyjątkowym stylem, perfekcyjna obsługą i różnorodną światową kuchnią.Nieważne w jakim zakątku Polski i dla jakiej ilości gości, zawsze dbamy o wysoki poziom naszych usług. Nasze menu układane jest indywidualnie dla każdego klienta z uwzględnieniem jego potrzeb, preferencji smakowych i budżetu.Jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa catering „pod gołym niebem”, w namiotach, podczas koncertów czy festiwali, w wykwintnych wnętrzach zamków czy pałaców.Na Państwa życzenie wyposażymy wybrany obiekt w meble i udekorujemy według Państwa życzeń i oczekiwań.

Naszym partnerem od 2015 roku jest:  Deli Catering.
W tym roku wspólnie zrealizowaliśmy catering podczas następujących imprez:
  • Gonitwa o Puchar Prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej ( Wyscigi, 12 maja 2013)
  • Strefa VIP podczas koncertow: Iron Maiden (Atlas Arena, Łódż,  3 lipca 2013), Roger Waters (Stadion Narodowy,  20 sierpien 2013)
  • V edycja Biegu z Kodeksem w Glowie, 21.09., AWF, Warszawa

Historia organizowanych przez nas Stref VIP:

W roku 2011 zrealizowaliśmy catering do stref VIP podczas koncertów Lenny Kravitza, SADE, grupy Rammstein oraz Rihanny. Rok 2012 rozpoczęliśmy od dwóch koncertów STING’a w Sali Kongresowej w Warszawie, w maju na Festiwalu Sonisphere na warszawskim Bemowie, gdzie gościliśmy również w lipcu na IMPACT FESTIVAL. W tym roku mieliśmy także przyjemność gościć Państwa w strefie VIP podczas koncertu brytyjskiej formacji COLDPLAY na Stadionie Narodowym w Warszawie 19 września.

Rok 2013 to strefy VIP podczas koncertów Marka Knopflera, Erica Claptona oraz grupy Iron Maiden w łódzkiej Atlas Arenie. W maju zaprosiliśmy naszych gości do strefy VIP podczas drugiej edycji  IMPACT FESTIVAL na warszawskim Bemowie.

Również w 2013 roku zrealizowaliśmy catering do stref VIP podczas koncertów Paula McCartneya, Depeche Mode oraz Rogera Watersa.

Dysponujemy bazą wysoko wykwalifikowanych hostess oraz modelek i modeli, niezbędnych do obsługi najbardziej wyrafinowanych wydarzeń.

 

zdjęcia6 DAR5236