Perfect VIP

O nas

Perfect VIP specjalizuje się w organizowaniu prestiżowych koncertów muzycznych, aranżacji i obsłudze stref VIP, bankietów, przyjęć biznesowych, jak również akcji charytatywnych i promocyjnych.

W ostatnich latach agencja Perfect VIP, jako główny partner Live Nation w Polsce odpowiadała za organizację i obsługę stref VIP na koncertach wielkich gwiazd rock’n’rolla i muzyki pop.

Wśród nich należy wymienić: Pearl JamGenesisRed Hot Chili PeppersMetallicaThe PoliceSantanaU2MadonnaShakiraRihanna, SadeLenny Kravitz czy THE WALL Rogera Watersa.

W 2013 roku byliśmy obecni między innymi na Impact Festival na warszawskim Bemowie, na trzech stadionowych koncertach: Paul McCartney 22 czerwca, Depeche Mode 25 lipca oraz THE WALL Rogera Watersa 20 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie. Nie wspominając o trzech koncertach w łódzkiej Atlas Arenie: Mark Knopfler w maju, Eric Clapton w czerwcu oraz Iron Maiden w lipcu.

Rok 2014 rozpoczęliśmy od koncertu Depeche Mode w łódzkiej Atlas Arenie. 12 maja także w Łodzi organizowaliśmy strefę VIP podczas koncertu Petera Gabriela, współzałożyciela słynnej formacji Genesis. W czerwcu mogliście z nami zobaczyć 2 legendy światowej muzyki – zespoły Black Sabbath i Aerosmith, podczasImpact Festival 2014. Kolejnym koncertem w 2014 roku był występ Toma Jonesa. Koncertowe lato zakończyliśmy 11 lipca na stadionie Narodowym podziwiając zespół Metallica podczas Sonisphere Festival 2014.

Perfect VIP istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Agencja została założona przez Małgorzatę Grabowską, która od lat działa na rynku muzycznym zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Jej wieloletnie doświadczenie zdobyte kolejno w agencji Odyssey Concerts (jako współzałożyciel i manager), a następnie w telewizjach muzycznych Atomic TV i VIVA Polska (na stanowisku Dyrektora Marketingu /PR ), ukształtowało kierunek działania agencji.

Bez względu na rozmiar projektu czy wymagania logistyczne, Perfect VIP na Państwa życzenie zamieni każdy pomysł w rzeczywistość.

Zapraszamy do współpracy!

1-048 DAR5226