Perfect VIP

O nas

Perfect VIP specjalizuje się w organizowaniu prestiżowych koncertów muzycznych, aranżacji i obsłudze stref VIP, bankietów, przyjęć biznesowych, jak również akcji charytatywnych i promocyjnych.

W ostatnich latach agencja Perfect VIP, jako główny partner Live Nation w Polsce odpowiadała za organizację i obsługę stref VIP na koncertach wielkich gwiazd rock’n’rolla i muzyki pop.

 

W 2018 roku byliśmy obecni między innymi na trzech koncertach Depeche Mode w Krakowie, Łodzi i Gdansku,  w TAURON Arenie na Metallice, Lenny Kravitz’uImpact Festivalu z Ozzym Osbourn’em; Iron Maiden oraz na niezapomnianym koncercie Roger’a Waters’a, który wystąpił zarówno w Krakowie jak i w Gdansku. Ukoronowaniem tego lata było stadionowe super show z udziałem JAY-Z & BEYONCE na PGE Narodowym w Warszawie. A przed nami jeszcze dwa niezwykłe wydarzenia: 17 listopada w łódzkiej ATLAS Arenie na wspólnym koncercie zagra dla nas STING & SHAGGY, a 3 grudnia w Krakowie legenda wszech czasów Sir Paul McCartney.

Rok 2019 zapowiada się równie ciekawie. Zapraszamy do naszego sklepu.

 

Perfect VIP istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Agencja została założona przez Małgorzatę Grabowską, która od lat działa na rynku muzycznym zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Jej wieloletnie doświadczenie zdobyte kolejno w agencji Odyssey Concerts (jako współzałożyciel i manager), a następnie w telewizjach muzycznych Atomic TV i VIVA Polska (na stanowisku Dyrektora Marketingu /PR ), ukształtowało kierunek działania agencji.

Bez względu na rozmiar projektu czy wymagania logistyczne, Perfect VIP na Państwa życzenie zamieni każdy pomysł w rzeczywistość.

Zapraszamy do współpracy!

1-048 DAR5226